Domov
Napíšte nám
Fotogaléria a pozadia
 

RÝCHLE INFORMÁCIE

psí salón Westík - pár slov o nás

Ján Požgay patrí medzi služobne najstarších groomerov (strihačov) na Slovensku

Klimatizovaný psí salón Westík je salón majiteľov Slávky Požgayovej spolu s manželom Jánom, ktorí prevádzkujú psí salón Westík s vyše štyridsaťročnou tradíciou. Úspech salónu je  založený na bohatých skúsenostiach v strihaní psov, vysokej odbornosti, kvalite práce, pohode, kreativite a korektných cenách za vykonané služby.

Ján Požgay sa strihaniu psov venuje už od roku 1942 a momentálne ak nie služobne najstarším, tak je jednoznačne služobne jedným z najstarších a najskúsenejších groomerov (strihač psov) na Slovensku.

V salóne WESTÍK sa nikdy psí klienti nevyväzujú do žiadnych šibeničiek a nikdy sa neupravuje psík  pod vplyvom sedatív a tobôž nie uspávaním. Majiteľ svojho psíka môže byť priamo zúčastnený pri úprave svojho psíka, čím má kontrolu, čo sa deje pri strihaní a  má možnosť podieľať sa na realizovaní svojej predstavy strihu.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Váš psí salón Westík

Psí salón Westík je veľmi ústretový k invalidným dôchodcom, ktorým sa snaží pomôcť poskytnutím výrazej zľavy za strihanie ich domácich miláčikov.

Radi by sme Vás informovali, že psí salón Westík neprevádzkuje ambulantnú prevádzku, teda za svojimi klientami nechodí domov. Všetky služby salónu sú prevádzkované výlučne na Slnečnej ulici 11 - na prevádzke saĺonu Westík, neďaleko Riazanskej, Vajnorskej, Tomášikovej, či Račianskej ulici.