Domov
Napíšte nám
Fotogaléria a pozadia
 

RÝCHLE INFORMÁCIE

Krmivá

Psí salón Westík Vám ponúka na objednávku a v dobrých cenách krmivá značky Royal Canin. Vzhľadom na širokú ponuku a rôznorodosť váhových balení nemáme všetky varianty v salóne Westík na sklade. Ponúkame Vám však možnosť vyzdvyhnutia krmiva v psom salóne Westík v Bratislave už nasledujúci pracovný deň.

V praxi to znamená, že Vám vieme zabezpečiť kvalitné a vždy čerstvé prémiové krmivo pre Vašich štvornohých miláčikovna na Váš termín návštevy. Nemusíte nikam extra chodiť a nosiť ťažké vrecia. Jednou návštevou psieho salóna vyriešite dve muchy jednou ranou. Tešíme sa na Vás.

Predaj krmiva Royal canin

Svojím zložením poskytuje Zdravá výživa Royal Canin všetky dôležité živiny odmerané s maximálnou presnosťou, aby prispievali každý deň a po dlhú dobu k pohode a zdraviu každého zvieraťa, podľa jeho veku, veľkosti, fyziologickej kondície a plemena.

west-highland-white-terrier-21_productImage golden-retriever-29-junior_productImage german-shepherd-30-junior_productImage cocker-junior_productImage cavalier-king-charles-junior_productImage bulldog-30-junior_productImage great-dane-23_productImage